Aşkın Sayıları

Askin-sayisiAşk Sayınız Hangisi Acaba?
‘Numerology: Your Love and Relationship Guide’ (Numeroloji: Ask ve İliski Rehberiniz) adlı kitabın yazarı Sonia Ducie’ye göre, doğum gününüzün, aşk hayatınız üzerinde büyüleyici etkileri var. Ona göre numeroloji, diğer insanlarla olan fiziksel, duygusal, mantıksal ve ruhsal ilişkilerinizi anlamanızı sağlıyor. ‘Kişisel numara’nızı bulmak için yapmanız gereken işlem çok basit: Bunun için sadece doğum gününüz gerekiyor. Örnegin ayın 4’ünde doğduysanız, kişisel numaranız ‘4’ demektir. Eğer çift rakamlı bir günde, örneğin 15’inde doğduysanız, numaranız ‘6’ (1 + 5 = 6), ayın 29’unda doğduysanız, kişisel numaranız ‘2’ (2 + 9 = 11, 1 + 1 = 2) oluyor.

Bencil Birler
Doğustan liderlik özelliğiniz ve kontrolü elinizde bulundurma isteğiniz, hayatınızın diğer alanlarında olduğu gibi aşk hayatınızda da kendini gösteriyor. Zorsunuz çünkü ‘Hep ben, hep ben!’ diyorsunuz. Bu bencil yapınız, insanların sevgililerini çalmaya kadar gidebiliyor.

Romantik İkiler
Romantizm, sizin için en başta geliyor. Sevildiğinizi hissetmeye ihtiyacınız var. Siz de karşılığında sevgi veriyorsunuz. Sevgilinizin elini tutmaktan hoşlanıyorsunuz; çünkü bu sizin ruhunuzun diğer yarısıyla bağlantı kurmanızı sağlıyor. Çok verici bir insansınız, almayı da öğrenmelisiniz.

Flörtçü Üçler
Flört tam sizin için. Ama bu çoğu zaman başınızın belaya girmesine yol açıyor. Çevrenizi sarmasını istediginiz yakışıklı erkeklerden, asılsız dedikodulara kadar birçok konu sizi mesgul ediyor. Bu eğiliminizle, hayatın gerçeklerinden uzaklaşmak istiyorsunuz.

Tutkulu Dörtler
Çok romantik ve tutkulu bir insansınız. Hem kendinizin hem de partnerinizin ihtiyaçlarını karşılamak ve tatmin etmek için elinizden geleni yapıyorsunuz. Güven sizin için çok önemli. En büyük korkularınızdan biriyse, aşık olmak. Daha doğal ve rahat davranarak ilişkinize heyecan katabilirsiniz.

Değisken Beşler
Rüzgar gibi değiskensiniz ve sizin bu yapınıza ayak uydurabilecek bir aşığa ihtiyacınız var. Hayatınızdaki her kişi ayrı bir macera. Aşk konusunda çok sabırsızsınız ve önünüze gelen herkesle birlikte olma eğiliminiz var. Bu gruptakiler genelde bağımlı kişiliğe sahiptir.

Sefkatli Altılar
Çarsafların arasında çok yeteneklisiniz ve birine aşık olduğunuzda şefkatli ve cömertsiniz. Mantığınızla değil, kalbinizle hareket ediyorsunuz. Hayatınızda hiç olmazsa bir kez, kırdığınız bir kalbi onarmaya çalısın.

Hayalci Yediler
Sevdiğinize tapıyor, onun kendini mükemmel hissetmesini sağlıyorsunuz. Hayal kurmayı seven bir insansınız. Gerçekler sizi zorluyor. Bu yüzden uzaktan seveceğiniz bir erkeği tercih ediyorsunuz. Kafa dengi bir sevgili bulmak bu yüzden biraz zor oluyor sizin için.

Oyuncu Sekizler
Çevrenizi büyülüyorsunuz. Sevdiğiniz sizinle birlikte olmaktan büyük mutluluk duyuyor ve kendini bu konuda şanslı görüyor. Aşkta kontrolü elinizde tutuyor, oyunlar oynamaktan hoşlanıyorsunuz. Kibirli ve bencil olabiliyorsunuz. Bu yüzden etkileme gücünüzü ve zekanızı kullanın.

Cömert Dokuzlar
Çok verici bir insansınız. Ödülünüzse, eşinizi mutlu ve memnun görmek. Yumuşak ve oyunlar oynamaktan hoşlanan bir insandan gerçekten çılgın ve vahşi bir insana dönüşebiliyorsunuz. Çok çabuk sinirleniyorsunuz, neyse ki bu siniriniz kısa sürede yatışıyor.